Galeco Tytan-Cynk System

Vážení přátelé,

S velkým potěšením Vás informuji, že počátkem dubna bude do nabídky Galeco uveden nový okapový systém - Galeco TYTAN-CYNK. Výrobek je vytvořen z leskle válcovaného plechu tloušťky 0,7 mm s obsahem zinku na úrovni 99,995%. Systém se vyrábí podle normy PN-EN 612 a vychází z tradičních metod výroby a montáže systémů z titanzinku.

V první fázi životního cyklu výrobku budeme nabízet okapový systém ve velikosti 127 (rozvinutí 280 mm) a 153 (rozvinutí 333 mm) spolu se svodem 80 a 100 mm. Tyto výrobky se budou nacházet na skladech čtyř obchodních kanceláří Galeco - v Gdyni, Mikołowě, Poznani a Vratislavi. Na ostatních pobočkách firmy bude výrobek dostupný „na objednávku“. Systém bude distribuován spolu se standardními dodávkami zboží z poboček Galeco, logisticky tudíž zajišťujeme nejvyšší standard obsluhy a bleskový čas dodání

V další fázi životního cyklu výrobku plánujeme rozšířit nabídku o další velikosti a také o systém z patinovaného plechu.

Věřím, že se nový výrobek setká s Vaší příznivou reakcí a získá silnou pozici v paletě výrobků, které nabízí Galeco. Již teď nám můžete klást Vaše dotazy a zasílat Vaše objednávky.

Tomasz Piotrowski

Ředitel prodeje a marketingu

Galeco Tytan-Cynk system components

 

Completed projects