Okapové systémy

Okapový systém Galeco STAL, to jsou především ocelové žlaby hlubší než žlaby dostupné na trhu okapových systémů. Zaručují vyšší kapacitu při odvádění dešťové vody.

V okapovém systému Galeco LUXOCYNK se spojuje stylová stříbrná barva okapových dílů za dostupnou cenu se všemi přednostmi uznávaného systému Galeco STAL.

Okapový systém Galeco TYTAN CYNK, to jsou žlaby, svodové roury a příslušenství vyrobené z dlouhověké slitiny zinku, která zaručuje bezpečí na mnoho let.

Systém Galeco DECOR je systém vestavěného okapu typu siding. Dekorativní podhled dostupný v různých barvách chrání budovu a zlepšuje její estetický vzhled.

Okapový systém Galeco PVC, to je nová kvalita okapových dílů uzavřená v moderní technologii provedení - koextruzi, která zajišťuje vysokou kvalitu a dlouholetou funkčnost okapů.

Systém Galeco BEZOKAPOVÝ, to je inovativní řešení vytvořené pro budovy bez okapu. Pravoúhlý tvar žlabu umožňuje jej vestavět do fasády. Okapový systém je dostupný také ve verzi pro alternativní montáž.